niedziela, 19 października 2014

"miły samochód" czyli o walce z ...

... a więc głównie rozchodzi się o walkę z carnajs'em czyli po naszemu miłym samochodem :P
A moja walka miała kilka wymiarów, począwszy od walki z warunkami pogodowymi i panującym "mylem" w powietrzu, poprzez jakiś cholerny wajrus, którego nie mogę się pozbyć od 3-4tygodni rożnymi sposobami(antybiotyki, nalewka babuni, czosnek, miód z cytryną, mleko z czosnkiem i wszelkiego rodzaju kombinacje tych składników) aż do walki ze zbyt słabym bickiem czy tam wyciąganą trójką... Dziś to wszystko jednak nie miało znaczenia, ponieważ była mega ekipa, mega zdrowe napięcie i mega dużo śmiechu co zaprocentowało dla co niektórych :)
Najpierw Michał Janik wciąga carnajs zberezina COMBO 8a!! jeszcze raz graty!! Następnie po bardzo nagłej zmianie patentu na pierwszy ruch udaje mi się zrobić tytułowy samochodzik 7c+ :)
Wyświetlanie DSC_2597aa_sm.jpg
foto z porzedniej sesji i ze starego patentu na pierwszy ruch

ale to nie wszystko, ekipa pofrunęła dalej poniesiona sukcesem i tak oto Kadej i Michał dopisali do swoich kajetów Kancik SD za 7c ;)

pozdro dla całej ekipy i oby więcej takich wyjazdów!!!!

8 komentarzy:

 1. Mlodziak.mogles jeszcze zostac.wejszedl Zeleny muppet....no i nie wspomnialws o nowosci dla koneserow...psznalazles czas na wpis miedzy kesami pizzy?.k

  OdpowiedzUsuń
 2. nie poszedłem na pizze;) syrop theraflu na kolacje wystarczy ;) graty za zielonego!! a nie mogłem zostać bo baterie mi się wyczerpały już na muppet show... do zoba we wtorek!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje!!!ech. ciężko sie czyta takie pozytywne posty jak nie można w skałke pojechać:(

  OdpowiedzUsuń
 4. Słabe bicki czytaj "unobicepsy"to mam ja.zawsze mówiłem że będę kosmitą lub kaleką. KALEKĄ już jestem więc teraz pozostaje mi być Kosmitą.binek unoceps wkrótce nadejdzie ze zdwojoną siłą !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze raz graty Młody za "carNajsa" ;) nie należy zapominać o płci pięknej - Asia i Donata zrobiły w szybkim stylu- "Korydylinę" za 7A. Brawo!
  Biniek zdrówka!
  Ja muszę dotrenować bo jestem niedotrenowany żeby pisać newsy hehhe
  Oby więcej takich rodzinnych wyjazdów

  OdpowiedzUsuń
 6. Binus zalatwiaj wysokiej jakosci materialy na swoja nowa KALAREPE i wracaj do zabawy!!!!czekamy tu wszyscy.k

  OdpowiedzUsuń
 7. binek dasz rade --- wrocisz mocniejszy! pisze to lokalny wspinacz :) bedziemy jezdzic po okolicy na skalki!

  OdpowiedzUsuń