niedziela, 21 lutego 2016

Nowości na Zachełmiu

Siema!
Wczoraj na Zachełmiu udało mi się zrobić dwa nowe baldy. Nazywają się Tarantula i Beczka prochu. Proponowana wycena dla obu to 7C+. Oba kłopoty to dawne projekty Ariela. Pierwsze zdjecie przedstawia Tarantulę, drugie Beczkę prochu. Tarantula znajduje się nad kamieniem gdzie są już istniejące baldy Dragon Ball i Chrupki, natomiast beczka jest wyżej. Trzeba  przetrawersowac zbocze dalej ok 100m i wejść do góry. Bald znajduje się obok młodnika.


Co do przebiegu Tarantuli raczej nikt nie będzie miał pytań, ale co do Beczki prochu sprawa jest taka. Nie da się zrobić czystego startu z siadu więc wymyśliliśmy z Arielem wersję z "przykuca". Lewą rękę trzyma się na lewo od narysowanej strzałki poniżej chrupki a prawą pod kamieniem na obłej cegiełce. Dałoby się usiąść ale jest to BARDZO na siłę i ktoś duży może się nie zmieśćić. Wersja w jakiej ja to zrobiłem jest logiczna i wyciska z kamienia maksa bez zbytniego kombinowania.

Zapraszam do powtórzeń bo baldy są na prawdę kozackie ale uprzedzam. Zachełmie NA PRAWDĘ żre skórę:):):):):):)
3 komentarze:

 1. Pieknie !!
  Aby dopełnić dziennikarskiego obowiązku trzeba powiedzieć ze Hans 3 tyg temu zrobił CS 2 i ostrzy pzazurki na full, a Ariel zrobił nowe 7C+/8A ale raczej 8A na Dolinie Bobru - Trafalgar .
  Także dzieje się

  OdpowiedzUsuń
 2. zachełmie-reaktywacja:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ,,kibel''dostał drugie życie i nazwa jakby szlachetniejsza czyli suma sumarum na plusssss:)

  OdpowiedzUsuń